راهنمای خرید

برای خرید از وبسایت خانه مدرن مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید
 
 

نحوه در یافت سفارش خود را با توجه به محل دریافت و نوع محصول خود تعیین کنید.


 پیک شهری :  ارسال کالا با پیک شهری فقط در شهرستان اردبیل امکان پذیر میباشد.لطفا قبل از انتخاب این روش ارسال با فروشگاه تماس گرفته واز موجودی انبار کالای مورد نظر اطمینان حاصل نمایید.


پست پیشتاز: با این روش کالای شما در بازه زمانی 48 ساعت تا 72 ساعت به دست شما خواهد رسید.این روش ارسال برای محصولات کم وزن توصیه میگردد.
 


 
تیپاکس: با ارسال مرسولات توسط تی پاکس در شهر های شمال وشمالغرب کشور تا 24 ساعت و در سایر نقاط تا 48 ساعت مرسوله تحویل می گردد .

    هزینه ارسال بدون احتساب بیمه در سال 95 تا 6 کیلو گرم مبلغ 18000 تومان میباشد.

    به ازای هر کیلو گرم اضافه وزن برای شهرهای مرکزی 1000 تومان و برای سایر شهرستان ها 2000 تومان دریافت می گردد .


بین شهری: ارسال با این روش فقط برای شهرستان های استان اردبیل - آذربایجان شرقی واستان گیلان میسر میباشد.هزینه ارسال بین شهری برای شهرستان های دارای بین شهری مستقیم از اردبیل مبلغ 10000 تومان خواهد بود و برای شهرستانهایی که دارای خط بین شهری مستقیم نیستند هزینه بین خط دوم تا مقصد به عهده مشتری خواهد بود.این شیوه ارسال برای عزیزانی که خواستار تحویل کالا در زمان کمتر از 24 ساعت میباشند مناسب میباشد.برای انتخاب این شیوه ارسال در ابتدا از طریق تماس با فروشگاه از موجودی انبار محصول مورد نظر مطمعن شوید.


باربری : با این روش مرسوله ظرف مدت 72 ساعت در سایر نقاط کشور به دست شما خواهد رسید .

 برای تحویل محصولات داده شده به باربری شما می بایست به محل تحویل بار در شهرستان خود مراجعه کنید .
این روش برای محصولات حجیم وسنگین که شکستنی نیستند توصیه میشود.هزینه ارسال کالا بوسیله باربری در مقصد به عهده مشتری میباشد.


دی ال اچ بین المللی:این روش برای ارسال محصول به خارج از کشور استفاده میشود.